Interstat, s.r.o.
cesky englishLETOS SLAVÍME 20 LET OD ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

O společnosti

Statická kancelář Interstat s.r.o. se zabývá projektováním všech typů nosných konstrukcí.

Náplní práce společnosti jsou zejména kompletní statické části projektů pozemního a inženýrského stavitelství.
Projekční kancelář dodává statické výpočty, posudky a projekty všech druhů nosných konstrukcí - betonových, železobetonových, ocelových, zděných i dřevěných.

Kancelář zpracovává projekty všech stupňů, od studií přes projekty pro územní řízení, projekty pro stavební povolení, tendr dokumentaci, prováděcí a dílenskou dokumentaci.
Dále se zabýváme vypracováváním statických posudků, posuzováním stávajících staveb, posuzováním navržených řešení a navrhováním vhodnějších řešení.

Součástí činnosti je též geotechnické projektování, včetně projektů či posudků všech druhů zakládání, podchycování objektů, zajišťování svahů a stavebních jam.

Projekční kancelář se zabývá nejmodernějšími technologiemi jako jsou spřažené či předpínané konstrukce, prefabrikované či poloprefabrikované konstrukce nebo návrhy zesilování nosných konstrukcí.
Navrhování a posuzování konstrukcí je prováděno podle vybraných norem (ČSN, DIN, EC, BS, ASCI, Önorm) a požadavků klienta.

Díky flexibilitě a spolupráci je společnost Interstat schopna v krátkých termínech dodat projekty velkých staveb ve vysoké kvalitě a odborně na nejvyšší úrovni, opíraje se o vzdělání a bohaté zkušenosti pracovníků společnosti. Viz "PORTFOLIO - REFERENCE".

© 2022 Interstat s.r.o.